Bikiny SILKANA: Žhavá novinka na našeho e-shopu

Bikiny SILKANA: Žhavá novinka na našeho e-shopu

Máme obrovskou radost, že se nám podařilo navázat spolupráci se značkou SILKANA, která nabízí háčkované crochet bikiny ikonických stylů a krásných pletených technik. Chcete být na pláži či u bazénu  nepřehlédnutelná? Díky těmto plavkám se vám to konečně splní!


5 tipů, jak pečovat o plavky

5 tipů, jak pečovat o plavky

I ty nejkvalitnější plavky potřebují náležitou péči a pozornost. Chlór, opalovací krémy, sluneční záření, písek či mořská sůl – to všechno jsou faktory, které ničí látku. Chcete-li, aby vám vaše nové plavky dělaly radost co nejdéle, dopřejte jim kvalitní péči. Připravili jsme pro vás pár tipů, jak o vaše plavky pečovat, aby vám vydržely co nejdéle.


Skandální historie bikin

Skandální historie bikin

V dnešní době si opravdu jen málokdo dokáže představit letní dovolenou u vody bez dvoudílných bikin, a tak nám vlastně ani nepřijde, že tomu tak nebylo vždy. Stejně tak jako vše ostatní v módě, tak i dvoudílné bikiny si prošly vývojem a trvalo dlouho, než společnost kontroverzní plavky přijala. Jaká je jejich skandální historie? 


Fenomén dnešní doby: Slow fashion aneb pomalá móda

Fenomén dnešní doby: Slow fashion aneb pomalá móda

V posledním desetiletí se módním průmyslem prohnala velká vlna změn. Fenoménem dnešní doby se stává tzv. slow fashion neboli pomalá móda, která odmítá principy rychlé módy a volí udržitelnější přístup k výrobě oblečení. Co přesně tento termín znamená a jak pomalou módu poznáte se dozvíte v následujícím článku.