Máme obrovskou radost, že se nám podařilo navázat spolupráci se značkou SILKANA, která nabízí háčkované crochet bikiny ikonických stylů a krásných pletených technik. Chcete být na pláži či u bazénu  nepřehlédnutelná? Díky těmto plavkám se vám to konečně splní!

Bikiny SILKANA vznikly na exotickém ostrově Bali, kde se zanedlouho staly zavedenou značkou luxusních plavek, která se postupně rozšířila do celého světa. Pohání ji horká latinskoamerická krev, která se mísí s touhami moderních žen. Jejich styly, barvy a střihy umožňují ženám vypadat nádherně, ať už se toulají kdekoli.

SILKANA je dílem španělské módní návrhářky EPR, která vyrůstala ve španělské mece módy Madridu a na vyhlášených plážových ostrovech Ibiza a Formentera. Její tvrdohlavá vášeň a odhodlání k dokonalosti vedlo k jedinečné kombinaci ikonických stylů a krásných pletených technik, které se navracejí do hippies časů.

SILKANA vybírá ty nejkvalitnější materiály a neúnavně spolupracuje s krejčími a švadlenami, kteří žijí v malých vesničkách Bali, čímž podporují malé provozovatele v jejich vlastní mystické kultuře. Díky tomu každý kus lze považovat za originál a jedinečné umělecké dílo.

Značka SILKANA razí heslo feel special (cítit se výjimečně) a přesně tak si přejeme, abyste se cítily vždy, když si na sebe obléknete bikiny SILKANA.