Při nákupu nad 3000 Kč vám balíček rádi doručíme zdarma.

  Možnosti dopravy:

  Zásilkovna - doručení na výdejní místo v Česku a Slovensku - 79 Kč

  Zboží odesíláme na zadanou adresu výdejního místa Zásilkovny druhý pracovní den od data připsání peněz na náš účet. Jakmile předáme balíček Zásilkovně, obdržíte od dopravce e-mail. 

  Zásilkovna - doručení na adresu v Česku a Slovensku - 109 Kč

  Zboží odesíláme na Vámi zadanou adresu druhý pracovní den od data připsání peněz na náš účet. Jakmile předáme balíček Zásilkovně, obdržíte od dopravce e-mail.

  Individuální doprava do zahraničí - 300 Kč

  Zboží vám odešleme i do zahraničí. V tomto případě nás kontaktujte na emailu info@balivera.com a domluvíme se na způsobu přepravy, která vám bude vyhovovat nejlépe.

  Možnosti platby:

  Bankovní převod

  Po dokončení objednávky obdržíte e-mailem informace k platbě převodem. Objednané zboží vám odešleme jakmile se nám platba připíše na účet.

  Platba kartou

  Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

  Online převod přes vaše internetové bankovnictví

  Pro online platbu přes vaše internetové bankovnictví zvolte pole s logem banky, u které máte svůj účet. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na stránky vašeho internetového bankovnictví, kde provedete platbu.

  Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

  Kontakty

  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel:  +420 228 224 267

  Číslo bankovního účtu:

  2900948955/2010 vedený u FIO banky a.s.