Bikiny SILKANA vznikly na exotickém ostrově Bali, kde se zanedlouho staly zavedenou značkou luxusních plavek, která se postupně rozšířila do celého světa. Pohání ji horká latinskoamerická krev, která se mísí s touhami moderních žen. Jejich styly, barvy a střihy umožňují ženám vypadat nádherně, ať už se toulají kdekoli.

SILKANA je dílem španělské módní návrhářky EPR, která vyrůstala ve španělské mece módy Madridu a na vyhlášených plážových ostrovech Ibiza a Formentera. Její tvrdohlavá vášeň a odhodlání k dokonalosti vedlo k jedinečné kombinaci ikonických stylů a krásných pletených technik, které se navracejí do hippies časů. 

SILKANA vybírá ty nejkvalitnější materiály a neúnavně spolupracuje s krejčími a švadlenami, kteří žijí v malých vesničkách Bali, čímž podporují malé provozovatele v jejich vlastní mystické kultuře. Díky tomu každý kus lze považovat za originál a jedinečné umělecké dílo.

Značka SILKANA razí heslo feel special (cítit se výjimečně) a přesně tak si přejeme, abyste se cítily vždy, když si na sebe obléknete bikiny SILKANA.